На щотижневій апаратній нараді

12 серпня 2019 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик провів чергову апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
На нараді розглядалися важливі питання життєдіяльності району, а саме: забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів, підготовка закладів освіти до нового начального року, будівництво Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, стан роботи галузі охорони здоров’я, утримання доріг місцевого значення та покращення благоустрою населених пунктів району.
Начальник Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда повідомила присутнім про підсумки операція «Урожай», що проводилася працівниками підпорядкованого їй підрозділу, та нагадала присутнім про те, що в серпні поточного року спливає термін сплати податку на землю землекористувачами – фізичними особами. При порушенні термінів сплати узгодженої суми грошового зобов’язання протягом визначених строків, платнику податку нараховується пеня за кожний календарний день простроченої сплати грошового зобов’язання.
Про проведену роботу працівниками управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, що обліковуються на території району, а саме визначення потреби у забезпеченні житлом дітей відповідної категорії доповів завідувач сектору праці даного управління Сергій Ходос.
Олена Вітковська, начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, поінформувала учасників наради про підготовку до відзначення на території району 23, 24 серпня поточного року заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
Про початок осінньої посівної кампанії у сільгосппідприємствах району різних форм власності присутніх доповіла начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич.
Підводячи підсумки апаратної наради, голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик закликав керівників до плідної співпраці та сумлінного виконання службових обов’язків, наголосивши на необхідності вчасної сплати податку на землю, адже сплата даного податку є одним з джерел наповнення місцевих бюджетів.