На Великолепетищині відсвяткували День високомобільних десантних військ Збройних Сил України

02 серпня 2014 року на території Великолепетиського районного об’єднаного військового комісаріату за участю керівництва району, представників громадськості та учнівської молоді, десантників та воїнів-афганців відбувся урочистий захід, присвячений Дню високомобільних десантних військ України.
Зі словами привітання до десантників району звернулися: голова Великолепетиської районної державної адміністрації Зіновій Тичківський, голова районної спілки ветеранів Афганістану Василь Вдовиченко та член обласного правління української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Пономарьов, які подякували десантникам усіх поколінь за нелегку і благородну службу та побажали їм міцного здоров’я, добра, благополуччя та мирного неба над головою.

Саме цього святкового дня відбулося урочисте відкриття Стели Мужності Збройних Сил України, яку створено за ініціативи військового комісара Великолепетиського районного об’єднаного військового комісаріата підполковника Олега Бови.
До уваги присутніх представлено тематичну концертну програму за участю Руслана Атаєва, Олени Пономарьової, Захара Кострова та працівників Великолепетиського районного Будинку культури: Наталії Дмитренко, Ірини Горішньої, Олени Токар, Олександра Яковлєва та дитячого вокального ансамблю «Гармонія» (керівник Ірина Горішня).
По закінченню заходу усі присутні мали змогу скуштувати «солдатську кашу».