На їхню долю випала війна…

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Вже 30 років в ці пам’ятні лютневі дні в комунальному закладі «Великолепетиська центральна районна бібліотека  ім. О. М. Семашка» вшановують пам’ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому.
15 лютого 2019 року бібліотекарем кафедри юнацтва комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» Оленою Бровченко спільно зі шкільним бібліотекарем комунального закладу  «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Галиною Кубатко для учнів 7-б класу проведено годину патріотичного виховання «По другу сторону мирного життя», присвячену 30-ти річчю виводу військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
Бібліотекарі ознайомили учнів з історичними подіями афганської війни, в якій полягли і наші земляки, діти переглянули відео кліпи та прослухали пісні про роки афганської війни і вшанували  пам'ять воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання. До уваги учасників заходу представлено книжкову виставку «На їхню долю випала війна…» та тематичну полицю «Афганістан душі моєї біль». У читальному залі центральної районної бібліотеки до уваги відвідувачів була представлена виставка літератури «Вогненними дорогами чужих країн».