На засіданні Громадської ради при районній державній адміністрації обговорили питання стану охорони здоров’я у районі

14 листопада 2017 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Серед запрошених були: головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петро Сайтарли, головний лікар КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Шевель, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олексій Коновалов. Метою засідання стало обговорення стану охорони здоров’я у районі.
На початку зібрання голова Громадської ради Галина Зінченко зазначила, що потреба у розгляді питання «Про стан надання медичних послуг у Великолепетиському районі» була зініційована членами Громадської ради задля покращення системи надання медичних послуг населенню в подальшому.
Під час засідання головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петро Сайтарли та головний лікар КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Шевель поінформували присутніх про хід реалізації та впровадження медичної реформи у районі. Акцентували увагу як на позитивних моментах її впливу, так і на тому, що потребує значного доопрацювання. Зокрема, це стосується кадрового забезпечення та покращення матеріально-технічної бази медичних установ.
Зі слів головного лікаря КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петра Сайтарли, на сьогодні платними медичними послугами є медичний огляд для небюджетних установ та ортопедична допомога. Для пацієнтів КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» рентгенівська плівка є безкоштовною.
Тетяна Шевель, головний лікар КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги», наголосила на впроваджені у районі Урядової програми «Доступні ліки», згідно якої видано 6817 пільгових рецептів на суму близько 200 тис. грн.
Присутній на засіданні начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олексій Коновалов поінформував присутніх про проведення працівниками управління роботи щодо перереєстрації документів для надання пільг на 2018 рік окремим категоріям громадян.
У ході засідання представниками громадськості було задано чимало запитань та надано пропозиції представникам медичної галузі щодо підвищення якості системи надання медичних послуг.

Таксон: