Набір у прикордонну службу за контрактом

07. 11. 2018 року у приміщенні Великолепетиської районної  філії Херсонсського Обласного центру зайнятості проведено семінар для осіб, що шукають роботу з орієнтації на проходження служби у Державній прикордонній службі. З умовами проходження укладання контракту, умовами роботи та наявними вакансіями присутніх ознайомив відповідальний виконавець відділення з добору в Херсонській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби старший сержант Д. О. Мікрюков. Серед актуальних вакансій — водій, кінолог. Також представник центру комплектування надав інформацію про можливості та умови навчання у Національній Академії Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького для випускників ЗОШ. Учасники семінару цікавилися терміном контракту, умовами соціального захисту військовослужбовців, рівнем заробітної плати та місцем проходження служби. На всі питання представник центру надав вичерпні відповіді.