НАРАДА ДИРЕКТОРІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

08 жовтня 2019 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено нараду для  директорів  клубних закладів району.
Головним спеціалістом відділу культури, молоді та спорту Ганною Візнович було проведено аналіз виступів учасників районного фестивалю-конкурсу дитячої пісенної творчості «Берег дитинства». За результатами аналізу зроблено зауваження та дано рекомендації керівникам вокальних колективів клубних закладів культури району щодо усунення недоліків у виступах солістів та дитячих творчих колективів.
Провідним методистом районного Будинку культури Оленою Шеховцовою  було надано рекомендації щодо проведення святкових  та урочистих заходів до Дня Захисника України та Дня українського козацтва.
Також були обговорені організаційні питання проведення районного свята, присвяченого Всесвітньому Дню сільської жінки, яке відбудеться 18 жовтня 2019 року на базі Катеринівського сільського будинку культури. Керівникам клубних закладів  дано завдання щодо підготовки та забезпечення участі творчих колективів у концертній програмі та ІІ районному конкурсі гумористів «Катеринівські пересмішники», які відбудуться у рамках святкування Всесвітнього Дня сільської жінки.