Нарада з представниками ХД АТ “Укрпошта”

20 листопада п.р. відбулася робоча нарада представників Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області та Херсонської дирекції АТ “Укрпошта” щодо подальшого вдосконалення співпраці з питань виплати пенсій та грошової допомоги. На Херсонщині 102  тис. пенсіонерів отримують пенсію та грошову допомогу через відділення поштового зв’язку. За 10 місяців поточного року на ці виплати через Херсонську дирекцію АТ “Укрпошта” профінансовано майже 2 млрд 455 млн грн (33% від обсягу видатків на виплату пенсій цивільним пенсіонерам), більша частина яких спрямована пенсіонерам, які мешкають в сільській місцевості з відсутнім банківським обслуговуванням. На нараді обговорено механізм оновлення графіків виплати пенсій у зв’язку із злиттям поштових відділень. Свої пропозиції щодо покращення роботи надали і представники Херсонської дирекції АТ «Укрпошта». 

Також на нараді розглянуто результати проведених перевірок структурних підрозділів Херсонської дирекції АТ «Укрпошта». З початку року спеціалістами Головного управління Фонду в області виявлено порушень на суму 89,6 тис.грн, з яких підлягає відшкодуванню 62 тис.грн. Кошти повернуто в повному обсязі. 

За результатами наради підготовлено спільний протокол та погоджено інформаційний буклет «Пам’ятка спеціалістам відділень поштового зв’язку ХД АТ «Укрпошта» та спеціалістам контрольно-перевірочного управління Головного управління Фонду в області щодо контролю за повнотою та своєчасністю виплати пенсійних коштів» для практичного використання в роботі.