Народний депутат Іван Вінник вручив грошові винагороди кращим учням Великолепетиських ЗОШ

10 серпня 2018 року депутат Верховної Ради України VIII скликання Іван Вінник побував у Великій Лепетисі з надзвичайно приємною місією – вручив випускникам Великолепетиських загальноосвітніх шкіл, які досягли високих (190 балів) результатів за підсумками ЗНО 2017/18 навчального року грошові сертифікати. В урочистій події взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг, батьки нагороджених випускників.
Грошові сертифікати вручено: Вікторії Дмитрівні Матвєєвій – випускниці Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, яка за результатами ЗНО набрала 190 балів з біології; Алі-Шаху Імрану Гохаровичу – випускнику Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, який за результатами ЗНО набрав 190 балів з української мови; Кісельову Євгену Олеговичу – випускнику Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, який за результатами ЗНО набрав 190 балів з біології, Кольцовій Вікторії Олегівні – випускниці Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Шевченка, яка за результатами ЗНО набрала 190 балів з української мови. Всі нагороджені  випускники вже стали студентами вищих навчальних закладів і навчатимуться на бюджетній основі.
Вручаючи сертифікати, Іван Юлійович зазначив, що благодійний фонд Івана Вінника було засновано з метою підтримки та заохочення випускників шкіл 11-х класів шляхом вручення стипендій за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Для отримання даної стипендії випускник повинен отримати 190 і більше балів з будь-якого предмету: «Підтримка талановитої молоді в майбутньому обов’язково скаже своє вагоме слово в науці й стане гордістю як України на найвищому світовому рівні, так і Великолепектиського району зокрема. Ця стипендія – оцінка їхніх сьогоднішніх досягнень, подяка за старанне навчання і подяка батькам, без яких ці успіхи були б неможливі. Нехай вона стане тим імпульсом, який допоможе продовжувати вдосконалюватися, розкривати свій потенціал у тих галузях знань, які для себе обирає молодь».
Також народний депутат повідомив, що вже дорогою до Великолепетищини вирішив окрім сертифікатів на 2 тисячі 500 гривень вручити ще по тисячі гривень, і впевнений, що майбутнім студентам вони зайвими не будуть.
Голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик та голова районної ради Тетяна Верховська привітали випускників з високими досягненнями і грошовими винагородами від народного депутата, побажали подальших успіхів у навчанні і висловили сподівання, що всі ми за деякий час матимемо змогу пишатися юними великолепетисцями, які обов’язково стануть гарними спеціалістами у сферах, які обрали собі за майбутню професію.