Науково-пізнавальна література для молодших читачів

У рамках Тижня дитячого читання завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою та шкільним бібліотекарем  Оленою Балабановою для учнів 4-х класів комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» проведено годину спілкування «Науково-пізнавальна література для молодших читачів».
Змалечку діти знайомі з казками, оповіданнями і віршами – творами художньої літератури. На заході бібліотекарі розповіли дітям про книги, які називають науково-пізнавальними, адже саме там зазначені всі питання, які вивчає наука. З подібними питаннями діти приходять до бібліотеки і вже сьогодні хочуть знати: чи далеко до сонця, чому трава зелена, а сіль – солона? Ось чому дана форма та тематика є актуальними.

Бібліотекарі детально познайомили читачів з різноманіттям науково-пізнавальної літератури, яка була представлена на книжковій виставці. Цікаві рубрики, яскраві малюнки та фотографії, велика кількість різноманітних анонсів та корисних порад не залишили байдужими нікого.
Наприкінці заходу діти перевірили закріплений матеріал за допомогою вікторини та переглянули презентацію з даної теми.
«Усі ми родом з Дитинства. Але у нас там ще не було смартфонів, планшетів і доступу до wi-fi. Зате завжди були цікаві книги. Багато змінилось, але науково-пізнавальні книги для дітей досі існують, удосконалюються і є непоганою альтернативою Інтернет-ресурсам», – зазначили бібліотекарі.

Категорії статті РДА: