Навчання операторів котельні

В установах, організаціях, медичних та навчальних закладах Великолепетиського району  йде підготовка до нового опалювального сезону. Для успішної професійної діяльності людей  даних професій необхідні ґрунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, вивчення способів попередження і ліквідації несправностей, аварій; правил  і норм безпеки і виробничої санітарії, протипожежного захисту тощо.
Для оперативного укомплектування таких вакансій Великолепетиський районний центр занятості зайнятості проводить  курси цільвого призначення. За короткий термін вони мають можливість оновити знання та отримати, допуски для  роботи.04 жовтня 2017 року закінчила група з 12 слухачів обов’язкове періодичне навчання операторів котельні з безпечної експлуатації та обслуговування котлів, що працюють на твердому паливі.

Екзамен проведено засобами онлайн зв’язку за участю викладачів Херсонського центру професійно-технічної освіти та головного державного інспектора Головного управління Державної праці в Херсонській області. З початку опалювального сезону кваліфіковані працівники будуть працювати у установах району.

Великолепетиський районний центр зайнятості 


 

Категорія ради та інші органи: