Найголовніші питання життєдіяльності району обговорено на щотижневій апаратній нараді

08 липня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів чергову апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено заходи на найближчий період, обговорено найактуальніші питання життєдіяльності району, які стосувалися фінансової та соціальної сфери, галузей культури, освіти, агропромислового комплексу району. Зокрема, йшлося про призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги, хід збирання ранніх зернових у сільгосппідприємствах району різних форм власності, формування групи дітей пільгових категорій для поїздки в оздоровчий табір «Лісова пісня» м. Борщів Тернопільської області (за програмою взаємообміну групами дітей пільгових категорій у період літнього відпочинку 2019 року), підготовку закладів освіти до нового начального року.

За результатами апаратної наради перший заступник голови районної державної адміністрації надав ряд рекомендацій присутнім керівникам.