«Нематеріальна культурна спадщина: виявлення, інвентаризація, популяризація»

05 березня 2019 року провідним методистом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» Оленою Шеховцовою проведено семінар для директорів сільських клубних закладів району за темою «Нематеріальна культурна спадщина: виявлення, інвентаризація, популяризація».
У ході семінару було розглянуто основні моменти в організації роботи з охорони нематеріальної культурної спадщини на місцевому рівні, а саме: моніторинг та визначення елементів нематеріальної культурної спадщини, основні принципи ідентифікації та документування, просування до переліків усіх рівнів.
Також були розглянуті наступні питання:
1. Про організацію та проведення обласного огляду елементів нематеріальної культурної спадщини «ЕтноКрай»;
2. Про проведення святкових концертних програм до Міжнародного жіночого дня 8 Березня в сільських закладах культури району.
3. Про створення спільного арт-об’єкту “Рушник Лепетищини».
Керівники закладів отримали відповідні завдання та методичні рекомендації зі збору й обробки елементів нематеріальної культурної спадщини.