Неопалима Купино! Моя бібліотеко!

Бібліотека… Серце завмира,
Коли пірнаю в тишу таємничу,
Святилище пізнання і добра,
Що в майбуття через минуле кличе
 
02 жовтня в читальному залі КЗ «Великолепетиська центральна районна  бібліотека ім. О.М. Семашка»  відбулося свято до Всеукраїнського дня бібліотек, на якому щиро вітали завідувачів сільських бібліотек: Рубанівської, Малолепетиської, Катеринівської, Костянтинівської, Князегригорівської та ветеранів бібліотечної справи: Гарголу Валентину Михайлівну, Приз Віру  Миколаївну, Осіїк Наталію Олексіївну.      
З подарунками та побажаннями невичерпного оптимізму, творчої наснаги для нових творчіх здобутків і звершень виступила начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська, яка вручила грамоти за розвиток бібліотечної справи   кращим представника цієї благородної професії. Окремими словами звучали привітання від тих працівників, котрі майже все своє життя віддали бібліотеці і зараз перебувають на заслуженому відпочинку – Приз В. М. та  Осіїк Н. О.
Прозвучала добірка музичних вітань від соліста  РБК Єгора Бойка (кер. Олена Токар) та директора РБК Руслана Атаєва. Незвичним для бібліотекарів було привітання директора центральної районної бібліотеки Слабко Юлії,  яка в дуеті з бібліотекарем Вертегел Іриною подарувала всім присутнім чарівну українську пісню.
Особливим багатством бібліотек завжди були і будуть її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, безмежно віддані своїй справі. Тож, з побажаннями оптимізму, нових звершень та безтурботного життя прозвучали побажання від завідуючої районної дитячої бібліотеки Тетяни Хребтової та колег з сільських бібліотек. Активіст і волонтер нашої бібліотеки, учениця 6-а класу КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО» І-ІІІ ступенів  Кущ Вікторія також була задіяна в заході, вона зачитала вірші про бібліотеку та бібліотекарів.  
У легкій  і не вимушеній атмасфері пройшов бібліо-квест «Знайди ключі від бібліотеки», де, знайшовши всі «ключі від знань», бібліотекарі ще раз підтвердили свою професійну майстерність.
Захід надав можливість відійти від справ буденних, від постійних проблем і поринути в свято професії – бібліотекар, у світ творчості та й просто поспілкуватись один з одним за столом із солодощами та смачною кавою.                         

 

Категорії статті РДА: