ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

У 2020 РОЦІ ДІЄ ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ
200 грн - дотація за наявні бджолосім’ї ;
до 50% вартості за закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів, але не більше ніж (в розрахунку за одиницю придбаних ресурсів):

Депутати розглянули проекти питань на чергову сесію

01 червня 2020 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, комунальної власності, етики, законності та правопорядку з підготовки питань порядку денного чергової сесії районної ради.
У роботі комісії взяли участь: голова районної ради Тетяна Верховська та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко,
керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів районної ради.

Про внесення змін до програми здешевлення кредитів

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 361 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (далі – Порядок).
Зазначеними змінами розширено коло суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, які можуть скористатися програмою здешевлення кредитів.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області інформує! Що потрібно знати для отримання довідки від Пенсійного фонду?

Сьогодні, в умовах пом'якшення карантину попит на отримання довідок безпосередньо в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області збільшився.
Працюючі громадяни звертаються переважно за отриманням довідок за формами ОК-5, ОК-7 та Додатку 9, а пенсіонери — за довідкою про доходи (розмір пенсійних виплат).

Станом на 01 червня 2020 року оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності Херсонської області!

Вже 26 доріг в Херсонській області було відремонтовано в рамках програми Велике будівництво!
Також, станом на 01 червня роботи ведуться на 17 об’єктах автомобільних доріг у 10 районах області та у м. Херсон.
Нагадую, що до переліку увійшло 62 об’єкта: 17 автомобільних доріг загального користування місцевого значення,
45 вулиць і доріг комунальної власності на суму 519 млн грн.

Функціональне навчання по цивільному захисту та спеціальне навчання з питань пожежної безпеки (пожтехмінімум) в режимі on-line

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області просить звернути увагу на виконання розпоряджень голови Херсонської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року № 893 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації», від 11 грудня 2019 року № 846 «Про план комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2020 рік».

Про ремонт доріг станом на 01 червня 2020 року

У районі у рамках реалізації національної програми «Велике будівництво» у 2020 році заплановано проведення капітального ремонту вулиць Калашникова, Козацької у с. Мала Лепетиха, вулиці Лермонтова у смт Велика Лепетиха та проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220304 Миколаївка – Рубанівка.

Про головне на апаратній нараді

01 червня 2020 року після обласної селекторної наради з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, що проходить у режимі відеоконференції, голова районної державної адміністрації Євген Холодар провів апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Євген Холодар заслухав керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансової та соціальної сфери, економіці, агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та пріоритетів у роботі протягом найближчого часу.

01 червня – Міжнародний День захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!
Щороку 01 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища

28 травня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища під головуванням голови постійної комісії Олега Кислого.
У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Тетяна Верховська, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, керівники відділів районної державної адміністрації та районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS