Біля адмінкордону з окупованим Кримом пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest»

18 серпня 2018 року у Генічеську, неподалік від адмінкордону з окупованим Кримом, відбудеться фестиваль «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Початок – о 19:00 на Площі Відродження.
Свято справжньої української музики для мешканців та гостей міста влаштують Фома та «Мандри», «Тартак», Марія Бурмака, Gypsy Lyre та Іванка Червінська.

На Херсонщині проходить конкурсний відбір поліцейських!

З 13 по 31 серпня 2018 року в Херсонській області проводиться конкурсний відбір на посади в підрозділах Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
Відбір проводиться на посади дільничних інспекторів поліції, поліцейських сектора реагування патрульної поліції, поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів та озброєння, поліцейських водіїв.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зустрівся з керівниками районних осередків політичних партій

17 серпня 2018 року головою районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком за участю голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка проведено засідання за «круглим столом» з керівниками політичних партій району щодо обговорення проблемних питань Великолепетищини.
Під час засідання присутні обговорювали питання децентралізації влади та очікуване в найближчому майбутньому територіальне об’єднання громад.

Профілактичний рейд

15 серпня 2018 року на виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; запобігання безоглядності і безпритульності, правопорушення серед дітей, запобігання вчиненню насилля над дитиною в сім’ї службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором з питань сім’ї, дітей та молоді Рубанівської сільської ради проведено профілактичний рейд «Сім’я», «Діти вулиці», «Підліток» на території с. Рубанівка.

Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії “Прапор”

У понеділок, 20 серпня, об 11.00 годині оголошується старт Всеукраїнської акції «Прапор», мета якої закликати українців вивішувати національні прапори на День Незалежності.
Працівники відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації з 20.08 по 24.08. будуть роздавати перехожим та автомобілістам прапорці України і браслети в кольорах державного прапора, також – прикрасять хустинками пам’ятники у населених пунктах району.
Ми закликаємо мешканців Великолепетиського району на День Незалежності долучитися до акції «Прапор» та:

Профілактичний рейд

11 серпня 2018 року мобільною групою у складі завідуючого сектору праці управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергія Ходоса, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Дениса Чорного, начальника сектору реагування патрульної поліції № 3 Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Віталія Гаврильченка, проведено обстеження території смт Велика Лепетиха в нічний час та здійснено перевірки дотримання законодавства стосовно дітей в закладах торгівлі та громадського харчування, а саме:

Проведено щотижневу апаратну нараду

13 серпня 2018 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик провів чергову апаратну нараду за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, голови Великолепетиської селищної ради Миколи Сінькевича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Під час апаратної наради обговорювалися питання, що стосувалися фінансової та соціальної сфери, економіки, культури, освіти, медичної галузі, агропромислового комплексу району. Зокрема, йшлося про готовність у сільгосппідприємствах району різних форм власності сільськогосподарської техніки до збирання врожаю соняшника та осінньої посівної кампанії, впровадження медичної реформи в первинній ланці району і хід виконання урядової програми «Доступні ліки», проведення моніторингу готовності навчальних закладів району до нового навчального року, підготовку та належне відзначення на території району 23, 24 серпня поточного року заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року та ін.

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

10 серпня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей, запобігання вчиненню насилля над дитиною в сім’ї службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представником Князегригорівської сільської ради на території с. Князе-Григорівка, с. Середнє проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я».

Народний депутат Іван Вінник вручив грошові винагороди кращим учням Великолепетиських ЗОШ

10 серпня 2018 року депутат Верховної Ради України VIII скликання Іван Вінник побував у Великій Лепетисі з надзвичайно приємною місією – вручив випускникам Великолепетиських загальноосвітніх шкіл, які досягли високих (190 балів) результатів за підсумками ЗНО 2017/18 навчального року грошові сертифікати. В урочистій події взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг, батьки нагороджених випускників.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS