ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ДЛЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
Відповідно до Порядку до середньомісячного сукупного доходу враховуються такі доходи:
- заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
- грошове забезпечення військовослужбовців;
- пенсія, щомісячне довічне грошове утримання суддів у відставці;
- стипендія, у тому числі із сумою її індексації, нарахованої відповідно до закону (крім соціальної стипендії, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа);
- соціальні виплати, які призначаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, у тому числі житлова субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування;
- грошові перекази, отримані із-за кордону;
- інші доходи, відомості про які отримано від ДПС і Пенсійного фонду України, а також доходи, які задекларовано особою.

ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 "Деякі питання виплати державної соціальної допомоги" внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250.
Згідно з новою редакцією заява та декларація вважаються такими, що не подані, у разі внесення не у повному обсязі відомостей про членів малозабезпеченої сім¢ї (прізвище, ім'я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України чи іншого документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).

09 серпня – День працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини!
Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини України!
Ви охороняєте територію нашого району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, зміцнюєте профілактику, державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного та рослинного походження. Про високу якість і професіоналізм виконання цих завдань засвідчує епізоотичне благополуччя району.
Висловлюємо вдячність за плідну працю. Бажаємо вам і вашим родинам щастя, здоров’я, добра і оптимізму!

Заступником голови Херсонської ОДА Вадимом Чабаном спільно з головою РДА Євгеном Холодарем 06 серпня 2020 року здійснено перевірку стану готовності закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року.

.
Основну увагу звернено на проведення поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, науково-методичне та кадрове забезпечення, матеріально-технічне забезпечення, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я вихованців, виконання комплексу протипожежних заходів для створення безпечних умов навчання в школах, фінансове забезпечення діяльності закладу, забезпеченість швидкісним інтернетом, підготовку до відкриття закладів освіти в умовах адаптивного карантину.
Особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».
За результатами перевіркиї відзначено задовільний стан підготовки закладів до нового навчального року. Адже проведено гарні поточні ремонти за бюджетні кошти, кошти батьків та спонсорів.

До уваги жителів району!

Шановні громадяни - користувачі земельних ділянок, земельних часток (паїв) Великолепетиська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що граничний термін сплати податку на землю за 2020 рік настає 28 серпня 2020 року, після вказаного терміну відповідно до норм Податкового кодексу України будуть нараховуватись штрафні санкції та пеня за кожний день прострочення платежу.

Оздоровлення дітей пільгових категорій в літку 2020 року

Управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації направлено до дитячого оздоровчого закладу ООГ «Дитячий оздоровчій табір ім. Ю. О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України» з 04 серпня по 21 серпня 2020 року на оздоровлення 28 дітей пільгових категорій району, а саме:  
  • 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • 7 дітей з багатодітних сімей;
  • 8 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • 4 дитини, що перебувають на диспансерному обліку;
  • 3 талановиті та обдаровані дитини;
  • 1 відмінник навчання.

Збройні сили України запрошують на службу за контрактом

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
 
 

СПЛАЧУЙТЕ ЗА СПОЖИТІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕЗ ЧЕРГ

Карантин – не завада для сплати послуг, оскільки це можна робити онлайн. Головне управління Фонду в області закликає жителів Херсонщини сплачувати рахунки за комунальні послуги дистанційно.

Людям літнього віку, які перебувають у зоні ризику, не потрібно відвідувати відділення банків і “Укрпошти” особисто. Сучасні технології дають можливість дистанційної оплати послуг із використанням особистих кабінетів та інтернет-банкінгу. Покрокова інструкція знаходиться за посиланням https://www.pfu.gov.ua/ks/258980-dystantsijna-oplata-komunalnyh-poslug/.

Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!

Станом на 03 серпня в Херсонській області триває ремонт 13 доріг у 8 районах області та в м. Херсон.

За період карантину 83 тисячі фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей

З квітня по липень цього року 83 тис. фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей віком до 10 років.
Виплати надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
«В умовах жорстких карантинних обмежень державну підтримку насамперед потребували фізичні особи-підприємці, оскільки їх діяльність була тимчасово обмежена. Найбільш уразливими стали сім’ї з дітьми», - сказала міністр соціальної політики України Марина Лазебна.
Всього в рамках тимчасової державної програми вже забезпечено виплату допомоги на понад 107 тисяч дітей віком до 10 років.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS