«Поезія – це стан душі»

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії. Щоб привернути увагу суспільства до поезії, як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-й сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати всесвітній день поезії.

Подбай про наявність паспорту!

Невдовзі відбудуться вибори Президента України 2019 року. Просимо Вас заздалегідь подбати про наявність паспорта громадянина України, що гарантує безперешкодне використання виборчого права та звернути увагу на зміни в законодавстві, які почали діяти з 5 жовтня 2018 року.
Зміни полягають у тому, що якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта-книжечки фотокартки, то здійснюється обов’язковий обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у формі картки.

Шановні жителі Великолепетиського району!

У березні 2019 року відзначається 75-та річниця утворення Херсонської області та 96-та річниця утворення Великолепетиського району!
Історія району розпочинається з березня 1923 року, коли було підписано постанову Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету «Про адміністративно-територіальний поділ Катеринославщини» № 308, згідно якої у новоутворений район були включені території ліквідованих Великолепетиської та Рубанівської волостей.

Про проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та в її рамках 20 квітня - дня благоустрою населених пунктів

З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, покращення рівня їх благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят, згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 березня 2019 року № 60 у районі з 18 березня по 08 травня 2019 року розпочато проведення щорічної акції “За чисте довкілля” та в її рамках
20 квітня дня благоустрою населених пунктів.
Пропонуємо усім організаціям, підприємствам, установам, мешканцям району активно долучитися до заходів з благоустрою.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ №2

Про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур в
сільгосппідприємствах Херсонської області
станом на 19 березня 2019 року
Шкідники та хвороби озимого ріпаку
Під час проведення фітосанітарного моніторингу посівів озимого ріпаку в Великоолександрівському та Білозерському районах спостерігається активне розселення жуків великого ріпакового стеблового та капустяного стеблового прихованохоботників.
Зимують жуки в ґрунті. З місць зимівлі виходять при температурі повітря понад 60С. Масовий виліт розпочинається при температурі повітря близько 120С. Заселення починається з країв і поступово поширюється на всю площу. Відкладання яєць у стебла розпочинається через 10-20 днів після заселення. Фаза яйця триває близько 1 тижня. Личинка розвивається всередині стебла 30-40 днів, потім заляльковується у ґрунті.

МОНЕТИЗАЦІЯ. НАДАННЯ СУБСИДІЙ В ГРОШОВІЙ ФОРМІ ЧЕРЕЗ АТ "ОЩАДБАНК"

НА КОГО ПОШИРЮЄТЬСЯ МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ
Нова процедура нарахування субсидії поширюється на субсидіантів, які подали заяву про призначення субсидії у структурний підрозділ з питань соціального захисту населення починаючи з 01.01.19 та отримали рішення про нарахування субсидії від структурного підрозділу з питань соціального захисту населення починаючи з 01.01.19.
ЩО МОЖНА ДІЗНАТИСЬ В КОНТАКТ-ЦЕНТРІ ОЩАДБАНКУ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0 800 210 800?
  • суму перерахованих коштів за субсидією Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств;
  • суму, яку потрібно доплатити за комунальні послуги;
  • перелік комунальних послуг, за якими відсутня інформація, і за якими потрібно сплатити згідно з квитанціями;
  • залишок субсидії на поточний день.

Простір освітніх можливостей. Інновації. Творчість. Результативність

З метою презентації шляхів упровадження сучасних освітніх технологій вчителями природничих дисциплін у практичну діяльність, ознайомлення з життєтворчою концепцією особистості як основою сучасних освітніх технологій, ознайомлення вчителів біології, екології з досвідом роботи щодо використання інноваційних технологій 19 березня 2019 року на базі Миколаївського освітнього комплексу спільно з районним методичним кабінетом комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» проведено районний науково-практичний семінар з теми: «Створення простору освітніх можливостей при викладанні біології шляхом упровадження інноваційних технологій», у якому взяли участь  9 учителів біології закладів освіти району.

І районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

19 березня 2019 року на базі спортивного залу районного Будинку культури відбувся І районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу в номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури», в якому взяли участь три вчителі фізичної культури освітніх закладів району: Сапронова Ю. В. ( комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів), Стрельцов С. М. (Рубанівська філія «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів»), Шляхов М.В. (Малолепетиська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка).

ЩЕ РАЗ ПРО ПРАВО НА ОДНОРАЗОВУ ДОПЛАТУ ДО ПЕНСІЙ З 01 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №124 «Про проведення індексації пенсій у 2019 році» (далі - постанова №124) з 01.03.2019 передбачено встановлення одноразової доплати до пенсії в сумі 2410,17 грн (прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, визначений на 01.01.2019, збільшений на коефіцієнт 1,61) для осіб, яким пенсія призначена за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон 1058), які мають страховий стаж, передбачений абзацом 1 частини 1 статті 28  Закону 1058 ( в залежності від дати виходу на пенсію (до 01.10.2011 або після цієї дати), розмір пенсії яких (з урахуванням  надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, доплати до 100 грн, передбаченою постановою №124) станом на 01.03.2019 не пе

Оформлення електронного пенсійного посвідчення для військових пенсіонерів

Усі пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення. Донедавна пенсійне посвідчення виконувало виключно функцію документу, який засвідчує факт призначення пенсії, тобто підтверджує статус пенсіонера. Запровадження електронного посвідчення значно розширює можливості його користувача. Насамперед, документ поєднує в собі одночасно функції звичного для нас пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, що забезпечує чимало переваг для його власника.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS