НОВЕ В ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

20 жовтня 2019 року Урядом прийнято постанову № 878 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 і від          27 липня 1998 року № 1156", якою спрощено умови призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам старшим 60 років, що перебувають у шлюбі, зокрема:

Світ Остапа Вишні – сміємося разом

«Який би я був щасливий, якби своїми творами зміг викликати усмішку, хорошу, теплу усмішку у народу! Ви уявляєте собі: народ радісно усміхнувся! Але як це трудно!». Ці слова Остап Вишня писав про свою літературну творчість. Але як цікаво читати його сатиричні оповідання, його іронічні усмішки, десь сміючись, а десь і впізнаючи себе, або своїх родичів чи знайомих.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Служба у справах дітей Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області повідомляє, що відповідно до пункт 2.1. розпорядженняголовирайонноїдержавноїадміністраціївід 24 жовтня2019 року № 245 «Про упорядкуванняструктури Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації» з 01 січня 2020 року припиняється шляхом ліквідаціїюридична особа публічного права служба у справах дітей Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації (код ЄДРПОУ – 41064411), щознаходиться за адресою: вул. Соборна, 3, смт Велика Лепетиха, та вводиться до структуру Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації без статусу юридичної особи публічного права.

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ З АР КРИМ

В рамках реалізації в Херсонської області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (U-RAP), яка фінансується Агенцію США з Міжнародного розвитку, в м. Херсон буде проведено комплексну навчальну програму «Академія громадянина для кримчан у Херсоні». Академія є частиною програми U-RAP та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).
Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим, які проживають у Херсонській області, та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники отримають знання з наступних тем:

ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ: ПРОФІЛАКТИКА І ПЕРША ДОПОМОГА

з 2 тисяч видів грибів в Україні, їстівними вважаються щонайбільше 500. Нагадуємо прості правила, які допоможуть уникнути отруєння грибами, а також розказуємо, що робити, якщо є підозра на таке отруєння.

ЯК УНИКНУТИ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ: ПРОФІЛАКТИКА
  1. Відмовтеся від споживання дикорослих грибів. Замініть їх грибами, що вирощують штучно, підлягають контролю.
  2. Не купуйте гриби на стихійних ринках.
  3. Уважно оглядайте гриби. Якщо у вас виникають найменші сумніви - відмовтеся від споживання грибів.

Районний турнір зі стрільби з пневматичної зброї пам'яті воїна АТО Олександра Стрелюка

8 листопада 2019 року на базі Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів                   ім. Т.Г.Шевченка в рамках районної спартакіади школярів відбувся районний турнір зі стрільби з пневматичної зброї серед учнів навчальних закладів Великолепетиського району, присвячений пам'яті воїна АТО Олександра Стрелюка.

ДІТИ - ПРІОРИТЕТ МІНСОЦПОЛІТИКИ У БЮДЖЕТІ 2020, - ЮЛІЯ СОКОЛОВСЬКА

Збільшення виплат на програми із забезпечення дітей – пріоритет Міністерства соціальної політики у Бюджеті 2020 року.
Про це Міністр Юлія Соколовська заявила в ході презентації проекту Бюджету-2020 до другого читання. Цього року головний кошторис країни формувався в обмеженості фінансових ресурсів, що не дозволило охопити всі пріоритетні напрямки одночасно. Оскільки наша філософія заснована на принципах адресності і допомоги тим, хто цього справді потребує, ми були вимушені зробити вибір. Наш вибір, пріоритет Мінсоцполітики на 2020 рік, – діти!”, - сказала очільниця відомства.

На черговій апаратній нараді

11 листопада 2019 року голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик провів апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бойка, голови Великолепетиської селищної ради Миколи Сінькевича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.

Конкурс з української мови

"Мова - це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу", - стверджував О, Т. Гончар.
 З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед здобувачів освіти, виховання поваги до культури і традицій рідного народу в закладах загальної середньої освіти району сьогодні,                08 листопада 2019 року, проведено ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, учасниками якого стали близько 200 учнів.

Диктант національної єдності

Сьогодні сотні здобувачів освіти району - прихильників української мови -  взяли участь у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Диктант щорічно проводять до Дня української писемності та мови, в ньому беруть участь українці по всьому світу. Мова – це наша ідентичність, наша історична пам’ять, наша гордість. Цьогоріч конкурс проводився вже вдев'ятнадцяте. Текст диктанту традиційно читав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, педагог та автор підручників з української мови Олександр Авраменко. До речі, тексти диктанту готує також він. Цього року автор використав у тексті кілька елементів нової редакції чинного правопису. Новацією також стало те, що його можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS