29 травня 2012 року у районній раді відбулося пленарне засідання ХХІ сесії Великолепетиської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Папуши Дмитра Стратійовича

На сесії були розглянуті питання: «Про доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2012 рік», «Про хід виконання рішення VII сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2011 року № 57 «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2011-2015 років», «Про внесення змін до рішення ХVII сесії районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011року №134 «Про районний бюджет на 2012 рік», «Про програму розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2012-2016 роки», «Про програму розвитку інформаційного простору Великолепетиського району на 2012 - 2016 роки»,
«Про районну програму сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року», «Про доповнення до рішення VII сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2011 року № 61 «Про Комплексну програму організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у Великолепетиському районі на 2011 – 2015 роки»,

« Про районну програму щодо збереження та використання об’єктів культурної спадщини на 2012-2015 роки», «Про внесення змін до рішення \/ІІ сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2011 року № 59 «Про програму стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку району «Екологія – 2015», «Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період».

З першого питання проінформувала Баєва Л. М., начальник відділу економіки районної державної адміністрації. До програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2012 рік внесено відповідні доповнення.
Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Періг А.І. доповів про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2011-2015 років.
У районі сплановано функціонування 20 пришкільних таборів, відпочинком буде охоплено 1105 учнів, що становить 74,8 % від загальної кількості школярів. Тривалість зміни складатиме 14 днів. Вартість утримання однієї дитини в день становитиме 14,5 грн. У цей період для дітей буде організовано змістовне дозвілля.
Заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Мамаєва І.Ю. внесла на затвердження депутатів зміни до районного бюджету на 2012 рік. Було вирішено скоротити видатки загального фонду районного бюджету «Резервний фонд» на суму 70000 гривень, які спрямувати на видатки розділу «Кредитування» для надання  пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам у сумі 50000 гривень та відділу культури районної державної адміністрації у сумі 20000 гривень. Також здійснено перерозподіл бюджетних призначень по управлінню праці та соціального захисту населення.
За пропозицією першого заступника голови районної державної адміністрації  Трохименка О.В. були затверджені районні програми: розвитку фізичної культури та спорту, «Свідома громадськість та відкрита влада»  та доповнення до комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у районі.
Заступник голови районної державної адміністрації  Мошенець В. Г. вніс на розгляд депутатів зміни до програми «Екологія 2015», які були затверджені.
В питанні «Різне» Демидівський сільський голова Новак В.М. повідомив про ситуацію, що склалася із забезпеченням питною водою на території Демидівської сільської ради, особливо зосередив увагу на селі Запоріжжя.
Великолепетиський селищний голова Якименко В.Г. проінформувала депутатів щодо забезпечення населення селища питною водою та надала відповіді на запитання депутата Чеброва О.О.