Новини у Великолепетиській районній раді

27 січня 2014 року у залі засідань Великолепетиської районної ради під головуванням голови районної ради Папуши Дмитра Стратійовича відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з попереднього розгляду матеріалів ХLIV сесії районної ради VІ скликання за участю голови районної державної адміністрації Скопіча Олексія Васильовича.
На засіданні розглядалися такі питання:
1. Про районний бюджет на 2014 рік. Доповідав начальник фінансового управління районної державної адміністрації Коновалов В.В.
2. Про районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки. Доповідав заступник голови районної державної адміністрації Мошенець В.Г.
3. Про зміни і доповнення до середньострокової програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки району на 2013 – 2015 роки. Доповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко О.В.
4. Про перелік закладів культури базової мережі районного рівня. Доповідала завідуючий сектором культури районної державної адміністрації Приз В.М.
5. Про внесення змін до рішення ХХХVI сесії районної ради шостого скликання від 23 липня 2013 року № 303 «Про структуру, граничну чисельність комунальних підприємств охорони здоров’я». Доповідав головний лікар комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня» Сайтарли П.М.
6. Про зняття з контролю рішень районної ради.
7. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
8. Про пропозиції щодо порядку денного XLIV сесії районної ради VІ скликання.
9. Про запрошених та виступаючих на XLIV сесії районної ради. З цих питань доповідав голова районної ради Папуша Д.С.
Заслухавши та обговоривши вищезазначені питання депутати вирішили винести їх на розгляд чергової сесії районної ради.
XLIV чергова сесія районної ради відбудеться 29 січня 2014 року о 10.00 в залі засідань Великолепетиської районної ради.