Обговорено євроінтеграціний курс України

05 грудня 2013 року в читальному залі центральної районної бібліотеки за участю працівників бібліотечних закладів райцентру та Великолепетиського районного Будинку культури проведено годину спілкування, на якій розглянуто питання необхідності прийняття рішення керівництва країни щодо призупинення процесу підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
У листопаді 2013 року на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі очікувалось підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Однак 21 листопада 2013 року  Кабінет Міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоцціацію між Україною, Європейським Союзом.
Учасники заходу зійшлися на тому, що рішення уряду вірне, бо, в першу чергу, необхідно враховувати національні інтереси держави.
У ході заходу також розглянуто хвилююче питання останніх протестних подій, що відбулися на Майдані незалежності в м. Київ. Учасниками заходу особливо наголошено на необхідності за будь-яку ціну зберігати мир та спокій в країні, не втрачати почуття витримки та толерантності, не розпалювати ворожнечу. Адже найголовніше для кожної країни – це громадський мир і спокій.
Кожен громадянин нашої держави повинен усвідомлювати, що рішення Уряду з питання призупинення євроінтеграційних процесів в Україні не є політичним, а прийнято за результатами аналізу торгових відносин між Україною та Росією, неприйнятністю вимог Міжнародного валютного фонду щодо евроінтеграційного законодавства, враховуючи теперішню економічну ситуацію в Україні. Україна не відмовляється від обраного курсу, але має ставити свої вимоги, з якими будуть рахуватися країни Євросоюзу та вважатимуть її достойним економічно-політичним партнером. Українці повинні вдосконалюватись самі, будуючи свою державну політику, виховуючи власні цінності, відроджуючи традиції українського народу, розвиваючи суспільну мораль, зміцнюючи економіку. Кожен громадянин України повинен усвідомити і докласти максимум зусиль для розвитку процвітаючої України, яку поважатиме і цінуватиме не лише Європа, а й світова спільнота.