ОДНІ З КРАЩИХ

З серпня по листопад 2018 року Міністерство культури України проводило Всеукраїнський огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості з метою вивчення, удосконалення та активізації діяльності клубних закладів у сільській місцевості, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування населення, привернення уваги державних органів влади до проблем культури села.
Огляд-конкурс проходив у три етапи: І - районний, ІІ – обласний, ІІІ – Всеукраїнський.
Для участі у огляді-конкурсі клубні заклади готували матеріали про проведену протягом останніх 2-х років роботу за відповідними напрямами його діяльності: організація культурно-дозвіллєвої роботи, зокрема для дітей та молоді, розвиток матеріально-технічної бази клубного закладу, впровадження нових культурно-творчих ініціатив, господарської самостійності, реалізація сучасних творчих проектів, розвиток усіх видів і жанрів аматорського мистецтва, традиційної культури, української обрядовості, народних промислів та ремесел.
У даному огляді-конкурсі від Великолепетиського району брали участь Князегригорівський, Рубанівський, Малолепетиський сільські та Великолепетиський селищний будинки культури.
За результатами наданих матеріалів та аналізу роботи сільських клубних закладів Херсонщини, які брали участь в обласному турі, що проходив у жовтні, Диплом ІІ ступеню отримав Князегригорівський сільський Будинок культури (директор – Людмила Кацика). Диплом урочисто було вручено 9 листопада  2018 року на святковому заході, присвяченому Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, що проводився в м. Херсон.
Вітаємо колег з гарним результатом їхньої кропіткої роботи.  Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

 

Категорії статті РДА: