ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Служба у справах дітей Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області повідомляє, що відповідно до пункт 2.1. розпорядженняголовирайонноїдержавноїадміністраціївід 24 жовтня2019 року № 245 «Про упорядкуванняструктури Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації» з 01 січня 2020 року припиняється шляхом ліквідаціїюридична особа публічного права служба у справах дітей Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації (код ЄДРПОУ – 41064411), щознаходиться за адресою: вул. Соборна, 3, смт Велика Лепетиха, та вводиться до структуру Великолепетиської районноїдержавноїадміністрації без статусу юридичної особи публічного права.
Вимогикредиторівприймаються у письмовійформі потягом місяця з дня опублікуванняповідомлення про припиненняюридичної особи. Письмовівимогиприймаютьсядо15.12.2019 року за адресою: 74502, Херсонська область, Великолепетисьикй район, смт Велика Лепетиха,вул. Соборна, 3.