Онлайн-вебінар Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

Введення карантинних заходів внесло в наше життя певні зміни, головне — бачити можливості для розвитку і зростання, у тому числі професійного. Саме це твердження мав намір донести до безробітних, які стали на облік у період карантину, провідний фахівець з профорієнтації Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  Курносик Олександр Вікторович, який 19 травня 2020 року провів онлайн-вебінар із загальних питань зайнятості.

На вебінарі розглядалися наступні питання:
— обслуговування клієнтів під час карантину;
— основні онлайн послуги Державної служби зайнятості;
— переваги легальної зайнятості.
Окремо увагу було приділено можливостям для індивідуального онлайн-навчання на базі «Освітнього порталу» Державної служби зайнятості. Фахівець презентував безробітним електронні сервіси Державної служби зайнятості, зокрема Електронний кабінет шукаючого роботу, Електронна черга.
Незважаючи на карантинні обмеження, фахівці Великолепетиської районної філії докладають максимум зусиль, щоб надати інформаціюпро ринок праці в районі, затребувані професії, можливості професійного зростання з використанням онлайн-сервісів, розповідаючи про нові методи пошуку роботи та мотивуючи до трудової активності.