Операція «Урожай» триває

Великолепетиським управлінням Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі після організаційних заходів по проведенню операції «Урожай» розпочато виїзди до сільських рад районів з метою обстеження та  виявлення власників земельних ділянок площею більше 2 га під час збирання врожаю ранніх зернових.
Так, спільно з представниками Великолепетиської РДА, які входять до складу робочої групи по легалізації найманої праці, 04.07.2019  здійснено  виїзд до  Демидівської сільської ради. Обстежено 2 юридичні особи та 2 громадянина, які здійснюють свою діяльність на території вказаної ради. Встановлено порушення вказаними громадянами, які самостійно обробляють значні земельні ділянки, надані їм в оренду, та земельні паї громадян-одноосібників та  мають в наявності значну кількість сільськогосподарської  техніки без державної реєстрації підприємницької діяльності. Вказаним громадянам запропоновано та надано термін для  державної реєстрації підприємницької діяльності по вирощуванню зернових культур та належним чином оформлення найманих працівників.
Спеціалістами управління в ході проведення операції «Урожай» будуть обстежені всі сільські ради  та ОТГ районів з визначенням урожайності ранніх зернових, трудових ресурсів, задіяних  при збиранні врожаю, з метою залучення до оподаткування та сплати податків до бюджетів усіх рівнів.
Для тих, хто не бажає доброчесно виконувати свої конституційні  обов’язки, законодавством передбачена адміністративна відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч.1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації  складає 17000-34000 гривень.