Осінні сюрпризи

Не встиг розпочатися новий навчальний рік, а наші спортсмени приготували вже приємні сюрпризи.
         Так, у змаганнях Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, який відбувся 18-23 вересня 2019 року в м. Харків команда Великолепетиської ДЮСШ у складі збірної команди Херсонської області виборола 16 медалей різного гатунку та встановила 3 рекорди України, а саме:
  • Звонарьов Ігор – виборов 1 місце у жимі штанги, 1 місце у присіданні зі штангою та посів 1 місце у загальному заліку – чемпіон України!
  • Пишенков Олександр (категорія юнаки) – виборов золото у присіданні зі штангою (встановивши 2 рекорди України), срібну медаль у жимі штанги та посів загальне 2 місце. У категорії (юніори) виборов золоту медаль у присіданні зі штангою (рекорд України), срібну медаль у тязі, бронзову медаль у жимі та загальне 1 місце – чемпіон України!
  • Пишенкова Дарина – виборола бронзові нагороди у жимі штанги та присіданні зі штангою;
  • Маковик Денис – виборов срібну медаль у присіданні зі штангою, бронзову медаль у жимі штанги та посів загальне 3 місце! Вдалий дебют, вітаємо!
  • Булгакова Крістіна – виборола золоту медаль у присіданні зі штангою, срібну у жимі та посіла 1 місце – чемпіонка України.
Вітаємо тренера-викладача ДЮСШ Халуса Ярослава Степановича з високими результатами його вихованців та дякуємо за фінансову допомогу начальнику Херсонського обласного управління з питань фізичної культури та спорту Кану Ю. Б., начальнику відділу культури, молоді та спорту Вітковській О. М., головному спеціалісту відділу Продай С. О.