«Острів періодики»

Світ преси різнобарвний і цікавий. У цьому, під час Тижня дитячого читання, змогли переконати своїх читачів завідувач комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяна Хребтова та бібліотекар комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Олена Балабанова. Вони познайомили учнів 11 класу з періодичними виданнями, які є в бібліотеках. 18 квітня 2018 року читачі із захопленням здійснили подорож сторінками журналів та газет, під час бібліотечного уроку «Острів періодики».
Бібліотекарі в цікавій та доступній формі розповіли присутнім про значення слова «періодика» і про те, що відноситься до періодичних видань, розкрили значення слів: журналіст, редакція, дописувач, примірник, тираж, про історію періодичних видань, їх галузеву тематику та зміст. З великим задоволенням юні читачі гортали сторінки яскравої преси, із великим захопленням розглядали та читали новенькі журнали, з яких дізналися багато цікавих,  повчальних, захоплюючих інформацій. 

Для читачів було підготовано і проведено веселу та пізнавальну вікторину-гру «Цікавинки і новинки». На заході були представлені презентації «Українські дитячі журнали» та «Періодичні видання для юнацтва».
Читання періодики вчить цікавитися новими подіями та явищами, перейматися суспільними проблемами, брати участь у спільній справі (конкурси, вікторини, колекціонування), а значить готує дітей до активної громадської позиції в майбутньому.
 

Категорії статті РДА: