Управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації продовжується формування персоніфікованої бази даних дітей пільгових категорій населення, які бажають оздоровитися в ДП «УДЦ «Молода гвардія», ДПУ «МДЦ «Артек» та в оздоровчих закладах Херсонської області.
Направлення дітей до ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» та в оздоровчих закладах Херсонської області здійснюється за рахунок бюджетних коштів один раз на рік за умови, що дитина пільгової категорії у поточному році не оздоровлювалася та не була зайнята відпочинком за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Безоплатні путівки, путівки із частковою оплатою в розмірі 20 %, 30 %, 50 % вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, не заборонених законодавством) до ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» надаються дітям пільгових категорій населення згідно черги в персоніфікованій базі даних.
До ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» направляються діти від 8 до 16 років включно - у період з кінця вересня до середини травня та від 7 до 17 років включно - у період із середини травня до кінця вересня.
Батьки або особи, які їх замінюють, подають до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації письмову заяву про направлення їх дитини до оздоровчого табору відпочинку, після чого дитина вноситься в персоніфіковану базу даних дітей пільгових категорій та згідно планового розподілу дитині надається путівка до відповідного закладу оздоровлення.
Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефоном: (05543) 2 12 68; кабінет № 10.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації»
Оплату гарантуємо.