«Партизанська іскра у полум’ї війни»

У всіх регіонах України День партизанської слави відзначається, як данина всенародної пам’яті та поваги усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу, не шкодуючи ні сил, ні власного життя.
З метою виховання патріотизму, поваги до старших, прищеплювання почуття гордості за свій народ та свою Батьківщину 19 вересня 2018 року  бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з бібліотекарем Великолепетиської селищної бібліотеки Аллою Степанець для учнів 7-х класів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проведено годину пам’яті «Партизанська іскра у полум’ї війни».
Протягом заходу діти детально дізналися про подвиги партизанів та їх відвагу переглянувши фільм «Сидір Ковпак» та прослухавши уривки з художньої і документальної літератури (С. Ковпака «Від Путивля до Карпат», В. П. Плотницького «Юність партизанська», М. Спиранського «Партизанськими шляхами», Н. К. Маєвської «Медична служба у партизанських загонах»), які зачитали бібліотекарі та учні школи Кирило Качан і Аріна Щедра.
З нагоди Дня партизанської слави в читальному залі бібліотеки організовано виставку-вшанування «Подвигу належить дорога у вічність».

 

Категорії статті РДА: