Підписано спільний Меморандум про будівництво вітроелектростанцій на Херсонщині

07 серпня в обласній державній адміністрації було підписано Меморандум про співпрацю між ОДА та австрійською вітроенергетичною компанією "О.В. ВІНД.КГ". Документ передбачає співробітництво у сфері реалізації проектів з будівництва вітроелектростанцій у Голопристанському районі Херсонщини.
Предметом Меморандуму є співпраця сторін у межах визначеної законом компетенції в питаннях щодо спільного впровадження інвестиційної діяльності на території області з метою реалізації проектів у галузі альтернативної енергетики.
Коментуючи підписання Меморандуму, заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь зауважив:
«Сьогодні ми підписали Меморандум з компанією, що займається саме  виробництвом електроенергії. Влада максимально сприятиме діяльності цій компанії. Саме відкритість та співпраця позитивно вплине на реалізацію цього проекту, від якого, в кінцевому рахунку, вигоду отримають місцеві громади».