Підсумки кампанії декларування громадян у Великолепетиському управлінні ГУ ДФС Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Великолепетиським управлінням Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі підведено підсумки кампанії декларування доходів громадян отриманих у 2018 році.
Цьогоріч громадяни Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського районів подали до фіскальної служби області 5674 декларації про майновий стан та задекларували 30309,5 тис. грн доходів, отриманих у 2018 році, це на 405,7 тис. грн. більше в порівнянні з поданими деклараціями минулого року. Також збільшено і кількість поданих декларацій на 38.
Мешканці трьох районів самостійно у поданих деклараціях визначили до сплати 5167,5 тис. грн. податкових зобов’язань, в тому числі 4714,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та військового збору в сумі 453,1 тис. грн., які є значними додатковими надходженнями до місцевих та державного бюджетів.
Найбільшу питому вагу в поданих деклараціях майже 90 відсотків становлять доходи отримані від вирощення сільгосппродукції,  а це близько 27 млн. грн.
Суттєво виросли статки декларантів по Великолепетиському та Горностаївському районах відповідно на 917,8 тис. грн. та 217 тис. грн. в порівнянні з минулорічними.
Також, збільшена сума податкових зобов’язань у порівнянні з минулорічними по поданих деклараціях громадян у розрахунку на 1 декларацію, а саме :
по Великолепетиському району - 1160,3 грн., або більше на 154,5 грн.;
по Горностаївському району - 1831,1 грн., або більше на 82,8 грн.
По Верхньорогачицькому району відбулося зменшення в цілому задекларованих доходів на загальну суму 729,1 тис. грн. у порівнянні з минулим роком.
Спеціалісти управління нагадують всім громадянам, які відобразили в деклараціях про майновий стан суми податкових зобов’язань до бюджету, що термін сплати наступає 30 липня поточного року.