Підвищуємо свій професійний рівень

02 жовтня 2018 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено семінар-нараду для  директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська ознайомила директорів клубних закладів з Критеріями оцінки роботи працівників клубних закладів та дала роз’яснення щодо правильного оформлення посадових інструкцій працівників сільських закладів культури району у відповідності до вимог законодавства.
Провідний методист районного Будинку культури Олена Шеховцова надала методичну та практичну допомогу щодо порядку оформлення і заповнення журналу планування та обліку роботи творчого колективу, гуртка, об’єднання клубного закладу.
Практичною частиною семінар-наради було спільне планування та обговорення питання щодо підготовки  другого районного свята Дня сільської жінки на базі Катеринівського сільського Будинку культури та участь у ньому творчих аматорських колективів району.
Керівники закладів культури отримали методичні матеріали, розроблені спільно відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та провідним методистом районного Будинку культури.

Категорії статті РДА: