Пісні Малолепетиських виконавців лунали на ярмарці у м. Херсон

21 вересня 2013 року учасники ансамблю народної пісні «Калина» Малолепетиського сільського Будинку культури (керівник Тетяна Гридасова) з сольним виконавцем Сергієм Морозом брали участь у обласному сільськогосподарському ярмарку в м. Херсон.
Учасники колективу радували присутніх запальними українськими піснями у супроводі народних побутових інструментів. Під час виконання пісні «Малолепетиська привітальна» учасники ансамблю запрошували всіх присутніх завітати на гостину до Малої Лепетихи. Саме неповторна виконавська манера і вирізняє ансамбль народної пісні «Калина» серед інших колективів Великолепетиського району.
На ярмарку було представлено вишиті рушники майстрині с. Мала Лепетиха, учасниці ансамблю народної пісні «Калина» Тамари Жигун та в’язані іграшки медичного працівника ясла-садка «Барвінок» Людмили Бровко.

Інформація сектору культури
районної державної адміністрації