Податківці обговорили питання наповнення бюджету Великолепетиського району

Днями начальниця Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда взяла участь у робочому засіданні Великолепетиської райдержадміністрації. Захід відбувся під головуванням Євгена Холодаря, який запропонував обговорити динаміку сплати податків до місцевого бюджету,  підсумувати результати роботи з легалізації підприємницької діяльності та погашення податкового боргу.

У своїй промові Світлана Маленда прокоментувала результати наповнення місцевого бюджету Великолепетиського району за 9 місяців 2020 року та озвучила пропозиції по активізації спільної роботи з погашення податкового боргу та зменшення кількості боржників у районі.
«Сьогодні кожен, хто працює офіційно, щомісячно робить власний фінансовий внесок у добробут смт Великої Лепетихи. Від розміру заробітної плати прямо пропорційно залежать рівень соціальної захищеності громадян, надходження податків та єдиного внеску до бюджету. Кожен має усвідомити, що офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника та основою його стабільного майбутнього», - зазначила у своєму виступі Світлана Маленда.
Іншим важливим сегментом спілкування стали питання проведення спільної роботи по активному залученню до отримання електронних цифрових ключів підприємців, фермерів, самозайнятих осіб та одноосібників району, що суттєво покращить дистанційне спілкування з податковими органами в умовах карантинних обмежень.
На завершення зустрічі посадовець наголосила, що податківці Великолепетиського району завжди відкриті до конструктивного діалогу з представниками органів місцевого самоврядування та готові надавати практичну допомогу сумлінним представниками бізнесу

Категорія ради та інші органи: