Податкові жнива

2014 рік в районі видався урожайним на ранні зернові культури.
Сільгоспвиробники району, в першу чергу, турбуються про своїх пайщиків, які надали їм земельні ділянки в обробіток, і тому активно розпочали видавати продукцію відповідно до заключених договорів аренди. Одночасно, в липні, здійснюють перерахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів району, який в питомій вазі надходжень становить майже 70 відсотків.
Лідерами на протязі декількох років в стовідсотковому перерахуванні ПДФО одразу після збирання ранніх зернових є: СП «Рубанівське» ТОВ (керівник Яровий О. Ф.), НФГ «Руслан» (керівник Узбек К. В.), філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України «Великолепетиський елеватор» (керівник Рабовський Д. Л.), ТОВ «Аграрний південь» (керівник Москальков П. П.), ФГ «Ольга» (керівник Колокот М. В.), якими тільки в липні цього року перераховано понад 400 тис. гривень.
Надходження до місцевих бюджетів в літні місяці вказаного податку дає можливість підготувати соціальну сферу району до роботи в осінньо-зимовий період, провести поточні ремонти.
Висловлюю щиру подяку трударям сільськогосподарської ниви, за високу податкову культуру, порядок і порядність у сплаті податків.
 
С. В. Маленда - заступник начальника -
начальник Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ