«Подвиги героїв Крут: погляд із сьогодення»

29 січня Україна відзначає та вшановує пам’ять героїв Крут, які більш ніж 100 років тому боролися та загинули за вільну Україну. Тож, 28 січня бібліотекарем кафедри юнацтва КЗ «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О.М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з завідуючою селищної бібліотеки Алою Степанець для учнів 8-го класу Великолепетиської ЗОШ № 2 проведено урок пам’яті «Подвиги героїв Крут: погляд із сьогодення». Головна мета заходу - це вшанування пам'яті воїнів-студентів, полеглих в бою під станцією Крути 29 січня 1918 року. Бібліотекарі розповіли молоді про трагічні події далекого 1918 року і наголосили, що бій під Крутами - це героїчна і трагічна подія, переглянули відеофільм «На Аскольдовій могилі поховали їх…». В бібліотеці для відвідувачів було представлено виставку-репортаж ,,Бій під Крутами. Як це було".
«Подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаються в історії і нашій пам'яті, як символ національної честі», - такими словами бібліотекарі завершили урок пам’яті.
Крути  – героїчна мить на сторінках історії українського державотворення. Факел героїзму запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами й далі горить і буде горіти в серцях майбутніх поколінь.

 

Категорії статті РДА: