Попередження про перевірку системи оповіщення 12 листопада 2019 року

Районна державна адміністрація повідомляє, що
12 листопада 2019 року на території Великолепетиського району буде проводитися комплексна перевірка готовності територіальної системи централізованого оповіщення шляхом:
1. Включення електричної сирени з передачею сигналу «УВАГА ВСІМ» – 12 листопада о 13:37-13:40 год.
2. Передачі мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації – навчальної інформації з питань цивільного захисту:
– телевізійний канал «Скіфія» –12 листопада 2019 року о 13:40-13:45;
– радіо «Таврія» 100,6 FM – 11 листопада 2019 року о 12:40-12:45год.
Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ» – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирени
Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «УВАГА ВСІМ» і дійте відповідно з отриманою інформацією.
Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.
Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.
Регіональна система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
Необхідно пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою проводового та ефірного радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.