Порядок денний засідання колегії РДА 27.02.2013

10:00 год.
Зал засідань районної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень.
2. Про підсумки виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2012 рік.
3. Про роль управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації та відповідних служб району щодо готовності агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт та невідкладні заходи щодо створення умов для виконання програми «Розвиток зерновиробництва у Великолепетиському районі на період до 2015 року».
4. Про хід виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 22 лютого 2012 року № 2 з питання «Про організацію виконання у районі Указу Президента України від 16 грудня 2011 року № 1663/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні».

Голова районної
державної адміністрації                                                   О. В. Скопіч