Повідомлення

Звертаємо увагу, що текст оголошення, який був поданий для розміщення на сайті Великолепетиської РДА від 05серпня 2016 року, щодо оприлюднення початку розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території з урахуванням розміщення енергогенеруючого об’єкту: електростанції з використанням енергії сонця на території с. Рубанівка, в межах населеного пункту на території Рубанівської сільської ради Великолепетиського району Херсонської області в межах населеного пункту, мав технічну помилку в  поданні інформації у визначенні площи кожної окремої земельної ділянки та загальної площі.
Нижчепублікуємооголошення з правильним текстом.
Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території з урахуванням розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця, на території с. Рубанівка  Великолепетиського району Херсонської області (в межах населеного пункту)»
 
На виконання вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI (з подальшими змінами та доповненнями), п.п. 4.9, 4.10 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290 (з подальшими змінами та доповненнями), Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 (з подальшими змінами та доповненнями), в газеті «Таврійські Вісті» (номер 24 від « 10 » червня 2016 року) та на офіційному веб-сайті Великолепетиської  районної державної адміністрації була оприлюднена інформація про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території двох земельних  ділянок орієнтовною площею  13,51 га та 7,14га(загальна площа 20,65га)з урахуванням розміщення енергогенеруючого об’єкта - електростанції з використанням енергії сонця, орієнтовною потужністю до 12 МВт, на території с. Рубанівка Великолепетиського району Херсонської області (в межах населеного пункту), розробленого фізичною особою підприємцем Черненко Сергієм Олександровичем.
У періодз 10.06.2016р. по 11.07.2016р.вприміщенніРубанівської сільської  ради за адресою: Херсонська область, Великолепетиський район, с. Рубанівка,вул.  Незалежності, 4, приймались письмові пропозиції (зауваження) громадськості стосовно проекту вищевказаного детального плану території.
Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначених проектів, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
У періодз 10.06.2016р. по 10.07.2016р. письмових зауважень та пропозицій громадськості щодо внесення змін у вищезазначений проект детального плану території  не надходило.
За результатами проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів  при обговорені проекту детального плану території 13 липня 2016 року прийнято рішення погодити проект проектмістобудівної документації «Детальний план території з урахуванням розміщення електростанції з використанням енергії сонця на земельних ділянках Рубанівської сільської ради Великолепетиського району Херсонської області (в межах населеного пункту)» без зауважень та передати Рубанівській сільській раді проект детальний плану території на затвердження, про що складено відповідний протокол від 13 липня 2016 року.