Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при районній державній адміністрації утворено ініціативну групу з формування у районі громадської ради та підготовки її установчих зборів.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.
Бажаючих ввійти до складу громадської ради необхідно подати до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, до якої додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.
Установчі збори щодо визначення складу громадської ради та обрання голови ради буде проведено у приміщенні районної державної адміністрації 20 січня 2017 року о 10 годині.
Телефон для довідок: 2-21-79.

Склад ініціативної групи:
Трохименко О. В. – перший заступник голови районної державної адміністрації,
Антипенко В. П. – заступник голови Громадської ради, член Національної асоціації адвокатів України,
Тонюк О. В. – секретар Громадської ради, голова Великолепетиської районної профспілкової організації працівників державних установ,
Пуляєва В. М. – член Громадської ради, голова Великолепетиської районної організації профспілки працівників освіти і науки,
Молибога І. В. – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.

Таксон: