Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів проектів рішеннь Рубанівської сільської ради

Повідомлення
про оприлюднення регуляторних  актів проектів рішеннь Рубанівської сільської ради «Про встановлення ставки акцизного податку для підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів», «Про встановлення транспортного податку», «Про місцеві податки та збори», «Про встановлення податку на майно  в частині плати за землю та пільги зі сплати цього податку» на 2017рік»
 
На виконання ст. 143 Конституції України, пункту 8.3 статті 8, пунктів 12.3, 12.4 і 12.5 статті 12 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Рубанівська сільська рада виноситиме на розгляд сесії сільської ради  проекти рішень: «Про встановлення ставки акцизного податку для підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів», «Про встановлення транспортного податку», «Про місцеві податки та збори», «Про встановлення податку на майно  в частині плати за землю та пільги зі сплати цього податку»  на 2017 рік». Дані проекти рішень розроблено з метою забезпечення наповнення сільського бюджету та приведення у відповідність з Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями).  

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб'єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів  протягом місяця з дня опублікування проектів рішеннь на поштову адресу розробника: Рубанівська сільська рада ( с. Рубанівка  вул. Незалежності, 4.).
Проекти рішеннь опубліковано на офіційному сайті Великолепетиської районної державної адміністрації.