Працівниками центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка проведено день інформування, присвячений пам’яті героїв Крут

29 січня 2014 року працівниками Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка Оленою Бровченко та Антоніною Приз у читальному залі бібліотеки проведено день інформування, присвячений пам’яті героїв Крут.
До уваги читачів представлено перегляд книжкової виставки «Жертовний хрест над Крутами стоїть», яка містить літературу, присвячену тим далеким трагічним подіям. У ній висвітлюються історичні матеріали та статті, в яких розкривається хід та причини трагедії, роздуми сучасників та художні твори. Минають роки, десятки років, століття – пам’ять про юнаків-героїв не згине вовік. Адже бій під Крутами належить до одних з найбільш трагічних сторінок української історії.
Мета заходу полягає у розкритті суті та причини цієї трагедії, виховання в молодого покоління інтересу і поваги до історичного минулого нашої країни.