Презентація авторського документального фільму

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.
Саме сьогодні  відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Великолепетиським народним краєзнавчим музеєм ім. О. І. Ціпко презентували авторський документальний фільм директора музею Миколи Марченка «Вклад Великолепетисьців  у велику Перемогу».
На початку перегляду фільму  начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська привітала працівників музею з професійним святом та запросила учасників заходу долучитися до поповнення музейних фондів.  Микола Марченко познайомив присутніх з робочою групою, яка допомогла створити фільм, а саме з Лізою Продай, Наталею Дмитренко, Оленою Шеховцовою, Віктором Дацко та Іриною Костіною. До перегляду  фільму долучилися  представники органів влади, місцевого самоврядування, члени Ради ветеранів Великолепетиського району та учнівська молодь.

Категорії статті РДА: