Про головне на апаратній нараді

03 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулася чергова апаратна нарада за участю голови районної ради Тетяни Верховської, Малолепетиського сільського голови Максима Колокота, Катеринівського сільського голови Ганни Костецької, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
У ході наради були розглянуті питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, економіки, культури, освіти, агропромислового комплексу району. Так, про виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів, призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги поінформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Мамаєва, начальник Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда, начальник управління Державної казначейської служби у Великолепетиському районі Тетяна Вергун та начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олексій Коновалов.
Про матеріально-технічне забезпечення перших класів, що навчаються за програмою Нової української школи, стабільне функціонування закладів освіти району, завершення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» доповіли начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг та директор КЗ «Великолепетиський центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталія Побейвовк.
Про те, як працюватимуть медичні заклади району у період дії воєнного стану та забезпеченість їх медикаментами доповів головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петро Сайтарли.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська поінформувала про проведені заходи у закладах культури району за минулий тиждень та заплановані заходи на найближчий час.
Про стан справ на територіях своїх сільських рад доповіли Малолепетиський сільський голова Максим Колокот та Катеринівський сільський голова Ганна Костецька.
За результатами апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Трохименком було надано ряд рекомендацій та доручень присутнім керівникам та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.