Про надання державної підтримки громадянам, що мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння

З метою реалізації у районі соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо створення умов для розвитку аграрного сектору, 21 жовтня 2013 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком проведено засідання комісії з визначення переліку осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння.
Головним спеціалістом відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Вадимом Слущенком поінформовано присутніх про роботу управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, селищної та сільських рад району щодо виконання у районі Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 342 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету». 

У 2012 році отримали компенсація 24 громадяни. Станом на 01 жовтня 2013 року 25 господарствами населення оформлено матеріали на часткове відшкодування за закупівлю установок індивідуального доїння на суму 117300 грн., виплачено 16 особам на суму 76550 грн.
На завершення роботи комісії Олександр Трохименко наголосив, що вперше за роки незалежності державою виділяються кошти для підтримки сільськогосподарських виробників, що працюють у галузі тваринництва, а тому дана програма спрямована на допомогу господарствам населення і завдання органів виконавчої влади полягає у проведенні роз’яснювальної роботи та допомоги у зборі необхідного пакету документів.
Комісією прийнято рішення продовжувати роботу щодо надання державної підтримки населенню району за закупівлю та установку індивідуального доїння.
 
Інформація управління агропромислового розвитку
районної державної адміністрації