Про надання одноразової матеріальної допомоги внаслідок непередбачених обставин

Мешканці Великолепетиського району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин (пожежа, стихійне лихо, аварійність житла, хвороба), можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з заявою про надання одноразової матеріальної допомоги. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги затверджений розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08 червня 2015 року № 339 «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів обласного бюджету».
Відповідно до Порядку для підтвердження скрутного становища разом із заявою заявником подається: копія паспорта громадянина України, копія реєстраційного номера, копії документів, що підтверджують надзвичайну ситуацію, які призвели до порушення нормальних умов життєдіяльності, довідка установи банку із зазначенням поточного рахунка.
За більш детальною інформацією можна звертатись до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборна, 6, каб. № 10, тел.: 055 43 2-12-68.