Про обговорення євроінтеграційних процесів в Україні

28 листопада 2013 року в управлінні агропромислового розвитку районної державної адміністрації відбулося засідання за «круглим столом», на якому обговорено питання «Про роз’яснення та обговорення євроінтеграційних процесів в Україні та рішень керівництва держави з цього питання». Виступила з цього питання начальник відділу ревізійної роботи та соціально-трудових відносин, економічного аналізу та фінансово-кредитного забезпечення управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич, яка повідомила: «Євроінтеграційні перспективи України − чи не найгостріша тема, яка останнім часом сколихнула все українське суспільство, спричинила процеси, які ми всі з вами сьогодні спостерігаємо. І не тільки ми, а й цілий світ. Інакше і бути не може, адже це питання цивілізаційного вибору. Зробити правильний вибір є питанням життєвої необхідності для України. Навіть входження в асоціацію вимагає великих зусиль з боку України. Угоду необхідно підписувати тільки на вигідних для України умовах, тому щоб не чухати потім потилиці необхідно професійно попрацювати над цим документом».
Підсумовуючи розгляд цього питання начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Світлана Кумановська зазначила, що «Президент бачить Україну незалежною, самодостатньою, сучасною та розвинутою країною. Глава держави ніколи не зробить кроків усупереч національним інтересам та волі громадян».
Всі присутні зійшлися на тому, що загалом розділяють європейські цінності, але підписувати угоду ще рано.