ПРО ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ З ДОСТАВКОЮ ДОДОМУ

Я – особа з інвалідністю І групи, внутрішньо переміщена особа. Раніше я могла отримувати пенсію лише після відкриття рахунку в "Ощадбанку". А зараз, як я чула, я можу отримувати пенсію із доставкою додому. Мені важко ходити і такий варіант був би для мене дуже доцільним. Чи вірно це?
 
Так, дійсно, починаючи з 16.09.2017 року Ви можете отримувати пенсію з доставкою додому за Вашим фактичним проживанням/перебуванням. Таку послугу надає ПАТ "Укрпошта" на підставі Вашої письмової заяви відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 689.

До речі, така можливість надається також і особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
Ви маєте надати окрім письмової заяви про переведення пенсії з доставкою додому ще довідку про встановлення І групи інвалідності або висновок лікарсько-консультативної комісії. Але якщо такі документи вже наявні в Вашій пенсійній справі, крім заяви інших документів подавати не треба.
Також інформуємо Вас, що у разі неможливості звернутись особисто до органу Пенсійного фонду, структурним підрозділом Фонду буде організовано виїзд спеціаліста за Вашою домашньою адресою для отримання письмової заяви, оскільки такі заяви відповідно до діючих умов надаються особисто пенсіонерами або їх законними представниками.

Категорії статті РДА: