Про проведення 09 серпня 2019 року засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на тему «Стан екологічної безпеки району».

У засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяли участь спеціалісти районної державної адміністрації, лікар загальної гігієни Горностаївського міжрайонного управління держсанепідемстанції, представник Великолепетиського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області. За інформацією лікаря загальної гігієни Горностаївського міжрайонного управління Держсанепідемстанції відділ проводить соціально- гігієнічний моніторинг стану навколишнього середовища по наступних показниках: щоденно проводиться моніторинг радіаційного фону, щотижнево досліджується вода Дніпрова по бактеріологічних показниках та раз на два тижні вода Дніпрова по  санітарно-хімічних показниках. Станом на 09 серпня 2019 року у районі перевищень норм по даних показниках не виявлено.