Про ремонт доріг станом на 01 червня 2020 року

У районі у рамках реалізації національної програми «Велике будівництво» у 2020 році заплановано проведення капітального ремонту вулиць Калашникова, Козацької у с. Мала Лепетиха, вулиці Лермонтова у смт Велика Лепетиха та проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220304 Миколаївка – Рубанівка.

Уже завершено ремонт двох доріг комунальної власності у селі Мала Лепетиха.
На черзі проведення капітального ремонту вул. Лермонтова у смт Велика Лепетиха протяжністю 1,8 км на суму 2943,4 тис. грн. Укладено договір на виконання робіт між ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» та ТОВ «ДОРБУДКАПІТАЛ», згідно якого капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Лермонтова в смт Велика Лепетиха заплановано здійснити до кінця липня поточного року.
Разом з тим повідомляємо, укладено договір на виконання робіт ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» та ДП «Лидер» щодо проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220304 Миколаївка – Рубанівка протяжністю 8,0 км суму 2,250 тис. грн.
Станом на 01 червня поточного року розпочато поточний ремонт дороги "Рубанівка - Миколаївка". На даному етапі проводяться підготовчі роботи.
Роботи планується виконати до 15 липня 2020 року.
Роботи на відповідних об’єктах здійснюватимуться за кошти територіально-дорожнього фонду.