Про спалах ботулізму на Київщині говорилося на апаратній нараді

21 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів чергову апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
На нараді обговорювалися найбільш нагальні для вирішення питання, що стосувалися забезпечення належної життєдіяльності Великолепетиського району. Так, про виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів поінформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Мамаєва.
Директор КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталія Побейвовк та завідувач районного методичного кабінету даної установи Тетяна Вольська доповіли про стабільне функціонування закладів освіти району та провели детальний аналіз здачі основної сесії ЗНО випускниками загальноосвітніх навчальних закладів району за останні два навчальні роки.
Про проведення в сільгосппідприємствах району різних форм власності в повному обсязі комплексу осінньо-польових робіт у поточному році поінформувала присутніх начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська поінформувала про проведені заходи у закладах культури району за минулий тиждень та заплановані заходи на найближчий.
Особливу увагу під час наради було приділено питанню щодо спалаху ботулізму на Київщині. Про це присутнім повідомила Наталія Любченко, начальник Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. За її словами, захворювання на ботулізм було зафіксоване у Київській області після вживання одного з мешканців с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району рибної консерви «Скумбрія атлантична натуральна з додаванням олії» відомої торгової марки «Аквамарин». Як зазначила Наталія Любченко, термін зберігання продукції становить два роки і на момент вживання продукт не був зіпсований (дата виготовлення 05 липня 2018 року). На даний час уся партія на території Київщини вилучена з реалізації. Що стосується Великолепетищини, то працівниками Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на території району проводиться моніторинг торговельних точок з реалізації даної продукції.
За результатами апаратної наради перший заступник голови районної державної адміністрації надав ряд рекомендацій присутнім керівникам.