Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ПАТ «Державна продовольчо- зернова корпорація України»

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IIІ сесії сьомого скликання

30.12.2015  № 33

Відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статей 10, 19 Земельного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши лист філії публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Великолепетиський елеватор» від 01 грудня 2015 року № 378 про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 1,8575 га (кадастровий номер 6521255100:02:001:0404), яка надається в оренду ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування комплексу нежитлових будівель) із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення (угіддя – під господарськими будівлями і дворами), розташованої за межами населених пунктів на території Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області (цілісний майновий комплекс, будинок 2).
2. Встановити, що з моменту прийняття цього рішення, затверджено вартісний показник земельної ділянки площею 1,8575 га в розмірі         840081,32 грн (вісімсот сорок тисяч вісімдесят одна гривня 32 копійки) або 45,23 грн /м2 використовувати для встановлення розміру орендної плати.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища.

Голова районної ради                                                         Т.О. Верховська