Пробне ЗНО стартувало

27 січня 2018 року на базі комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» за ініціативи відділу освіти районної державної адміністрації, організаційно-методичного супроводу районного методичного кабінету КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання.
Для організації пробного ЗНО залучено 18 педагогічних працівників, які працювали в 5 аудиторіях. У тестуванні взяли участь 66 з 67 випускників,  не з’явилася 1 учениця через стан здоров’я, явка становила 98,5%. Крім того, у тестуванні взяли участь 1 учень ПТУ № 22 та випускниця минулих років.

Більшість учасників ретельно працювали над завданнями, використовуючи в повному обсязі наданий час. Пробне тестування пройшло організовано, в спокійній доброзичливій атмосфері, а головне – дало можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, адаптуватися до тесту з української мови та літератури, побачити завдання, аналоги до яких становитимуть державну підсумкову атестацію  з української мови для всіх випускників 2018 року, адже кількість, форми, структура та рівень складності завдань пробного тестування з кожного предмета відповідають основній сесії ЗНО.
Після завершення роботи над тестом учні мали змогу забрати тестовий зошит. Дізнатись про  підсумки пробного ЗНО учасники зможуть до 01 лютого 2018 року.
03 лютого на учнів чекає пробне ЗНО з історії України та математики.

 

Категорії статті РДА: