Профілактична робота у навчальних закладах району

Відповідно до графіка проведення перевірок виховної роботи  з попередження правопорушень серед дітей, запобігання дитячої бездоглядності і безпритульності, здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виконання статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» службою у справах дітей районної державної адміністрації розпочато перевірки виховної роботи у навчальних закладах району. 04 березня 2019 року головним спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації проведено відповідну перевірку у комунальному закладі «Великолепетиський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради, 05 березня 2019 року – Великолепетиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2. За результатами перевірки педагогічним колективам надано відповідні рекомендації.
З метою попередження вчинення правопорушень, недопущення вчинення насильства в сім’ї відносно дітей та булінгу серед учнів головним спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації серед учнів 9 класів прочитано лекції на тему: «Булінг у шкільному середовищі» та проведено анкетування учнів на тему «Булінг та його прояви в підлітковому віці».